Кафедра фінансів, банківської справи та страхування підтримує активну співпрацю з членами Експертної ради роботодавців.

22.02.2021 року відбулось практично-орієнтовне лекційне заняття в он-лайн форматі з дисципліни «Казначейська справа» для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Державні та місцеві фінанси» ННІ БіЕМ. Запрошеним спікером була начальник управління бюджетних надходжень та операцій з фінансовим ресурсом Головного управління Державної казначейської служби України в  Сумській області, Педченко Лілія Олександрівна.

Під час заняття було розкрито питання «Казначейське виконання державного бюджету за доходами», в ході якого слухачі дізнались специфіку функцій казначейської служби, особливості відшкодування ПДВ та повернення коштів фізичним та юридичним особам у разі припущення помилок при їх сплаті. Фахівець звернула увагу на існуюче законодавство яке регламентує питання касового обслуговування бюджету, а також зміни які відбулись в наслідок реформ в бюджетній сфері за 2020 рік.

До заходу, як слухачі, також було залучено студентів першого та четвертого курсів спеціальності «072» та «071».

Модератором зустрічі була к.е.н., доцент Кубах Т.Г.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює щиру вдячність Педченко Лілії Олександрівні за вагомий внесок у підготовку майбутніх фахівців!