УЧАСТЬ ПРАКТИКІВ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

17 листопада 2020 року в рамках дисципліни «Фінанси різних форм бізнесу» відбулась он-лайн зустріч студентів 2-го курсу бакалавратури, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»», з головним економістом Державного підприємства «Тростянецький лісгосп» Татаренко Денисом Миколайовичем. Модератором зустрічі була лектор курсу к.е.н., доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування Пігуль Н. Г.

Татаренко Д. М. ознайомив студентів із особливостями фінансового планування на державних підприємствах, зокрема, порядком складання фінансового плану, процесом його затвердження, надав характеристику складових підрозділів фінансового плану, а також поділився зі слухачами власним досвідом роботи у державному підприємстві. По закінченню лекції студенти мали можливість он-лайн спілкування з Татаренко Д. М. та отримали змістовні відповіді на питання, які виникли під час лекції.

Кафедра фінансів банківської справи та страхування висловлює вдячність Татаренку Денису Миколайовичу за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів!