Участь студентів та викладачів кафедри у круглому столі

25 лютого 2021 р. студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування 3-5 курсів прийняли участь у роботі круглого столу на тему “Удосконалення практики захисту прав споживачів фінансових послуг в умовах цифровізації та європейського поступу України”, що відбувся в рамках впровадження у Київському національному університеті технологій та дизайну Модуля Жана Моне «Роль захисту споживачів фінансових послуг для фінансової стабільності в цифрову епоху: європейські підходи» 620509-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE. Серед спікерів заходу Ніколь Борт, проєктний менеджер, платформа «ФінСкарга»; Наталія Єсіна, Українська Гельсінська спілка з прав людини, координаторка правопросвітнього напряму (м. Суми), Open World Alumni; Viktoriia Koilo, PhD, Associate Professor, Norwegian University of Science and Technology (Ålesund); Катерина Черкашина, Київський національний торгово-економічний університет, кандидат економічних наук, доцент; Вікторія Кремень, Київський національний університет технологій та дизайну, доктор економічних наук, професор.