V Всеукраїнська науково-практична on-line конференція «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України»

19-20 листопада 2020р. відбулася  V Всеукраїнська науково-практична on-line конференція «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України», що була започаткована у листопаді 2016 року.

В конференції, крім Сумського державного університету,  прийняли участь представники таких ЗВО: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна; Західноукраїнський національний університет (м. Тернопіль); Тернопільский національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка; Івано-Франківський навчально-науковий  інститут менеджменту Західноукраїнського національного університету.

Всього: 131 учасник, з них 68 студентів та 18 молодих учених.
За результатами сформований збірник тез доповідей.

Збірник тез доповідей 2020.

Оргкомітет дякує всім учасникам!
Запрошуємо наступного року!

Питання  щодо рекомендації до друку  збірника тез внесено до порядку денного на найближче засідання Вченої ради університету.