Використання практичного досвіду при вивченні дисципліни «Фінансові ринки»

11 квітня 2021 р. у межах вивчення дисципліни «Фінансові ринки» відбулась онлайн зустріч студентів 2-го курсу бакалавратури, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», з начальником відділу виявлення та дослідження фактів нанесення шкоди Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ткаченком Дмитром Олександровичем. Тема лекції «Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: еволюційні зміни та основні виклики».

Модератором зустрічі був лектор курсу д.е.н., професор кафедри фінансів банківської справи та страхування Рекуненко Ігор Іванович.

Дмитро Олександрович ознайомив студентів із етапами інституційного розвитку системи гарантування вкладів фізичних осіб, способами виведення банків з ринку, способами розрахунків із вкладниками, завданнями тимчасової адміністрації банку, захистом прав вкладників. На основі практичного досвіду Ткаченко Д.О. розповів як відбувається продаж активів неплатоспроможних банків, а також на прикладах конкретних банків проаналізував ефективність діяльності ФГВФО.

По закінченню лекції студенти мали можливість задати питання Ткаченку Д.О. та подякували спікера за отриману достатньо цікаву та змістовну інформацію.

Кафедра фінансів банківської справи та страхування висловлює вдячність Ткаченку Дмитру Олександровичу за вагомий внесок у практико-орієнтовану підготовку студентів!