Зустріч з роботодавцями: ТДВ «Роменська Гардинно-Тюлева Фабрика».

16 березня 2021 року відбулась зустріч студентів денної форми навчання ННІ БіЕМ кафедр: фінансів, банківської справи та страхування, бухгалтерського обліку та оподаткування, економічної кібернетики, міжнародних економічних відносин з менеджером по роботі з ключовими клієнтами та дистриб’юторами Фененком Віталієм ТДВ «Роменська Гардинно-Тюлева Фабрика».

Під час зустрічі Фененко В. розповів про історію розвитку фабрики, специфіку її функціонування, а також визначив стратегічні напрямки подальшої діяльності підприємства. В ході спілкування пан Віталій зазначив про можливості проходження виробничої практики студентами інституту з подальшим їх працевлаштуванням, а також визначив soft and hard skills, якими має володіти сучасний фахівець в економічній сфері.

Студенти виявили високий рівень зацікавленості щодо роботи даного суб’єкта господарювання, умов працевлаштування та можливостей кар’єрного зростання.

Модераторами зустрічі виступили Альона Євдокимова, Наталія Пігуль.

Щиру вдячність студенти ННІ БіЕМ висловлюють Фененку Віталію Миколайовичу за цікаву та корисну зустріч!

Новину підготувала Тетяна Кубах.